Het exposeren van de handwerkjes van Aafke Bootsman

16 april 2024

In het stoffenwinkeltje van het museum worden op dit moment de handwerkjes van Aafke Bootsman getoond. Dit zijn mooie handwerkjes zoals engeltjes, kettingen en een vlieger, gemaakt van Volendammer kleding. Zo zorgt Aafke ervoor dat versleten kleding een tweede leven krijgt. In het stoffenwinkeltje wordt zo het ‘oude’ en het ‘nieuwe’ met elkaar verbonden. Kom eens kijken in het Volendams Museum naar de mooie handwerkjes van Aafke Bootsman.

Overige nieuwsberichten


29 september 2025
Van 18 oktober tot 31 januari 2026 presenteert het Volendams Museum de expositie Onderbroken tijd over de Nieuwjaarsbrand Volendam, 25 jaar na dato. Lees meer.
19 augustus 2025
Ontdek nu de bijzondere kermis expositie in het Volendams Museum. Ervaar de historie van onze kermis in miniaturen, kunstwerken en uiteraard de unieke muziek.
16 juni 2025
Bezoek 28 en 29 juni het Volendams Museum tijdens de Volendammer dagen. Bewonder de klederdracht en snuffel rond op de speciale folkloremarkt. Het museum is beide dagen geopend.